Centrum Kształcenia Online - z myślą o Twoich potrzebach!

Centrum Kształcenia Online powstało z myślą o osobach, które chcą nauczyć się języka niemieckiego, ale z różnych względów nie odpowiada im forma zajęć stacjonarnych.

W CKO nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, czy lub na jakim poziomie znasz język, ani w jakim wieku jesteś. Wystarczy tylko dostęp do internetu, komputer, tablet lub smartfon i chęci do nauki. O resztę zadbamy my!

Najlepsi lektorzy niemieckiego stają się Twoimi trenerami języka

Nasi lektorzy od lat prowadzą zajęcia niemieckiego dla opiekunek osób starszych w Niemczech, lekcje grupowe oraz zajęcia indywidualne. Wraz z rozwojem technologii uczestnictwo w kursach online jest coraz prostsze, bez wychodzenia z domu możesz stać się częścią grupy uczącej się języka lub rozpocząć przygodę z niemieckim samodzielnie. Boisz się, że nie poradzisz sobie technicznie? Korzystamy z prostych narzędzi internetowych oraz platform komunikacyjnych. W razie potrzeby nasi doradcy służą Ci radą i udzielą pomocy technicznej.

Nauka niemieckiego z dowolnego miejsca

Cenisz swój czas i pieniądze? My też! Dlatego organizujemy kursy online, abyś nie musiał tracić czasu i środków na dojazdy. Uczysz się we własnym zaciszu domowym lub z dowolnego, dogodnego dla Ciebie miejsca. Wszędzie możesz być online.

Nasi kursanci MÓWIĄ po niemiecku, nie tylko znają niemiecki

Nasze zajęcia opieramy na metodzie ,,Niemiecki na co dzień”, której celem jest nauka MÓWIENIA po niemiecku. Podczas zajęć korzystamy z urozmaiconych materiałów, które stwarzają okazję do dialogu lub wyrażania własnego zdania, bo przecież w języku chodzi o komunikację!

Zajęcia online? Pokażemy Ci, że to naprawdę działa!

Jesteś zmęczony ciągle zmieniającymi się grupami, standardowymi metodami nauczania? W CKO stawiamy na indywidualne podejście. Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów poznasz nowe możliwości kursów zdalnych, dostosowane do Ciebie.

Jeżeli lubisz uczyć się w grupie, możesz dołączyć do kursów grupowych. Dzięki ograniczonej liczbie kursantów (max. 5 osób) każda osoba ma gwarancję, że lektor poświęci jej odpowiednią ilość czasu. Stawiamy nie na ilość kursantów, ale na jakość nauczania!

Jeżeli zależy Ci na indywidualnych zajęciach, doskonale trafiłeś. Ty określasz cel zajęć, my zadbamy o to, by go osiągnąć. Z użyciem różnorodnych metod okaże się, że cel jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Nasze doświadczenie = Twoje korzyści

Od 2015 roku jesteśmy Instytucją Szkoleniową o numerze 2.24/00025/2015. Zatrudniając doświadczonych lektorów, możemy zapewnić Ci kursy na najwyższym poziomie.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nie tylko nauczą Cię mówić po niemiecku, pokażą Ci również różnorodność krajów niemieckojęzycznych. Nad jakością naszych szkoleń czuwa metodyk z wieloletnim doświadczeniem.

Dogodne godziny zajęć oraz forma rozliczeń

Kursy online dają możliwość większej elastyczności w zakresie dni i godzin zajęć. Lekcje mogą odbywać się w dogodnym dla Ciebie dniu i o ustalonej godzinie. Płatności dokonujesz jedynie za miesiąc z góry, więc nam również zależy na tym, abyś nadal uczył się z CKO.

Nie musisz podpisywać długoterminowych zobowiązań. Jeżeli Twoja sytuacja zawodowa lub osobista się zmieni, możesz wrócić do zajęć za jakiś czas. Lektorzy CKO będą na Ciebie czekać!