Centrum Kształcenia Online - z myślą o Twoich potrzebach!

Centrum Kształcenia Online specjalizuje się w szkoleniach j. niemieckiego branżowego. Nasze kursy adresowane są do kierowców oraz opiekunek, którzy już pracują lub w przyszłości chcą pracować w Niemczech. Zapotrzebowanie na pracowników władających j. niemieckim ciągle rośnie. Dzięki naszym kursom nie tylko zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, będziesz mógł również ubiegać się o lepiej płatne zatrudnienie.

Decydując się na nasze szkolenia online, możesz uczyć się podczas przerwy w pracy, w trakcie podróży służbowych lub we własnym domu. W CKO nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz ani w jakim wieku jesteś. Wystarczy tylko dostęp do internetu, komputer, tablet lub smartfon i chęci do nauki. O resztę zadbamy my!

Najlepsi lektorzy niemieckiego stają się Twoimi trenerami języka

Korzystając z naszych kursów bez wychodzenia z domu możesz stać się częścią grupy uczącej się języka niemieckiego zawodowego lub rozpocząć przygodę z językiem samodzielnie. Szkolenia prowadzą nauczyciele, którzy od lat uczą języka branżowego dla kierowców oraz opiekunek osób starszych w Niemczech. Przećwiczysz sytuacje komunikacyjne, z którymi możesz się spotkać podczas pracy, np.: rozmowa z szefem lub podopiecznym, wizyta w sklepie spożywczym lub na stacji benzynowej, rozmowa z kolegami z pracy. Lektorzy zadbają o to, abyś poczuł się dużo pewniej podczas mówienia w języku obcym.

Boisz się, że nie poradzisz sobie technicznie? Korzystamy z prostych narzędzi internetowych oraz platform komunikacyjnych. W razie potrzeby nasi doradcy służą Ci radą i udzielą pomocy technicznej.

Nauka niemieckiego z dowolnego miejsca

Cenisz swój czas i pieniądze? My też! Dlatego organizujemy kursy online, abyś nie musiał tracić czasu i środków na dojazdy. Uczysz się we własnym zaciszu domowym lub z dowolnego, dogodnego dla Ciebie miejsca. Wszędzie możesz być online.

Nasi kursanci MÓWIĄ po niemiecku, nie tylko znają niemiecki

Nasze zajęcia opieramy na metodzie ,,Niemiecki na co dzień”, której celem jest nauka MÓWIENIA po niemiecku. Z nami nauczysz się dokładnie takiego j. niemieckiego, jakiego potrzebujesz w pracy. Podczas zajęć korzystamy z urozmaiconych materiałów, które stwarzają okazję do dialogu, bo przecież w języku chodzi o komunikację!

Zajęcia online? Pokażemy Ci, że to naprawdę działa!

Kupiłeś już kilka podręczników do nauki j. niemieckiego i próbowałeś różnych metod, żeby nauczyć się języka obcego i nadal masz kłopoty z opanowaniem umiejętności językowych? Dzięki podręcznikom opracowanym przez CKO nauczysz się praktycznej komunikacji w miejscu pracy z jednej książki, a wykwalifikowana kadra lektorów pokaże Ci nowe możliwości kursów zdalnych. Z użyciem różnorodnych metod okaże się, że cel jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli lubisz uczyć się w grupie, możesz dołączyć do kursów grupowych. Dzięki ograniczonej liczbie kursantów (max. 4 osoby) każdy uczestnik ma gwarancję, że lektor poświęci mu odpowiednią ilość czasu. Stawiamy nie na ilość kursantów, ale na jakość nauczania!

Nasze doświadczenie = Twoje korzyści

Od 2015 roku jesteśmy Instytucją Szkoleniową o numerze 2.24/00025/2015. Zatrudniając doświadczonych lektorów, możemy zapewnić Ci kursy na najwyższym poziomie.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, którzy nie tylko nauczą Cię mówić po niemiecku, pokażą Ci również różnorodność krajów niemieckojęzycznych. Nad jakością naszych szkoleń czuwa metodyk z wieloletnim doświadczeniem.

Dogodne godziny zajęć oraz forma rozliczeń

Kursy online dają możliwość większej elastyczności w zakresie dni i godzin zajęć. Lekcje mogą odbywać się w dogodnym dla Ciebie dniu i o ustalonej godzinie.

Oferujemy intensywne szkolenia językowe, nasze kursy z konwersacjami trwają 5 tygodni. Dzięki temu nie musisz podpisywać długoterminowych zobowiązań i możesz w krótkim czasie zaobserwować swoje postępy językowe. Zależy Ci na zdobyciu praktycznych umiejętności?  Lektorzy CKO czekają na Ciebie!