Metoda

Metoda

Prowadząc zajęcia zauważyliśmy, że wielu kursantów zna niemieckie słówka, nawet gramatykę, ale nie potrafi porozumieć się w codziennych sytuacjach, dlatego nasze zajęcia opieramy na metodzie ,,Niemiecki na co dzień”. Została ona wypracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń oraz tysięcy przeprowadzonych godzin. 

Na czym polega metoda ,, Niemiecki na co dzień”?

null

Uczymy MÓWIĆ po niemiecku w codziennych sytuacjach

Używając różnorodnych materiałów tworzymy sytuacje, w których chce się mówić. Dbamy o to, aby wprowadzane słownictwo oraz gramatyka było praktyczne i jak najszybciej wykorzystywane w dialogach.
null

Uczymy sytuacyjnie

Czy przygotowując się np. do wizyty w restauracji trzeba uczyć się każdego słówka osobno? Nie! Możesz zapamiętać całe zwroty lub zdania i od razu jesteś bardziej komunikatywny.
null

Korzystamy z autentycznych materiałów

Podczas zajęć pracujemy z autentycznymi materiałami z internetu, telewizji oraz innych źródeł. Część materiałów opracowaliśmy z neative speakerem, dzięki temu poznajesz ,,żywy niemiecki”.
null

Nauczymy Cię ,,otaczać się” niemieckim na co dzień

Jeden z głównych problemów w trakcie nauki języka obcego? Zbyt mały kontakt z językiem. Podpowiemy, jak możesz nawet w Polsce ,,otoczyć się językiem” oraz wskażemy skuteczne sposoby nauki niemieckiego.
null

Stosujemy różnorodne metody oraz materiały

Zajęcia opieramy na założeniu komunikacyjnym, jednak pamiętamy, że każdy uczy się inaczej i wspieramy Twój sposób nauki. Pracujemy na zasobach zdalnych oraz materiałach autorskich, z chęcią stosujemy różne media.
null

Walczymy z głównym wrogiem komunikacji – stresem

Uczestnicząc w zajęciach online możesz uczyć się w optymalnych warunkach, bez zbędnego stresu. Dbamy o miłą oraz motywującą atmosferę podczas zajęć, dzięki temu pokonasz barierę w mówieniu. Przecież mamy ten sam cel – nauczyć Cię MÓWIĆ po niemiecku!

Oferta ,,szyta na miarę” Twoich potrzeb

Nasza metoda opiera się na MÓWIENIU, jednak dostosowana do indywidualnych potrzeb kursanta oferta umożliwia prowadzenie dowolnych zajęć.

Potrzebujesz wsparcia przed egzaminem językowym lub maturą? Chętnie pomożemy! Musisz nauczyć się pisania maili lub innych pism! Żaden problem. Podczas realizacji szkoleń kierujemy się zasadą: Ty wyznaczasz cel, my pozwalamy Ci go osiągnąć.